Rozloučení s rokem 2021

napsala - 31.12.21

Rok se s ježkem sešel a už nás zase čeká začátek nového roku. V tomhle roce jsem přes všechno odhodlání nakonec na blog moc nepsala. Ale byl to opravdu dobrý rok! Začala jsem se naplno věnovat své práci, možná jsem tím trávila až příliš času... Ale ze začátku je to potřeba. Mám radost z toho, jak jsem se za tenhle rok posunula. Na blog jsem nepsala hlavně z toho důvodu, že už jsem nechtěla trávit víc času koukáním do počítače.

V novém roce bych chtěla zpomalit a upravit svou pracovní dobu tak, abych měla dostatek času na odpočinek a koníčky. Už se mi to docela daří, ale pořád je co zlepšovat. Nemyslím si, že budu tady na blogu příliš aktivní, ale občas bych chtěla nějaký článek napsat.

Rozhodla jsem se, že si sem aspoň odložím pár vzpomínek a fotek z uplynulého roku. 

Leden - na procházce s Frodem u řeky


Únor - seschlé šípky

Březen - stříbrné ráno u řeky

 Duben - z jarního výletu do lesa


Květen - užili jsme si pár rodinných oslav na zahradě a taky si udělali další krásný výlet do lesa.
Červen - taky jsme si užívali na zahradě


Červenec - vyrazili jsme na první dovolenou s Frodem, i když byla jen na pár dní, moc jsme si to užili. 

Frodo po koupeli v rybníce

Výhled na hrad Litice

Frodo turista


Svoje fotky a zážitky z dovolené jsem také zaznamenala v projektu Week of life, můžete se na moje album podívat TADY.

 
Srpen mi tak nějak proklouzl bez povšimnutí, nenašla jsem ve svém albu žádné fotky, tak přidávám aspoň jednu z mobilu. :)


Září - vypravili jsme se na moc pěkný výlet do Nasavrk

 

Další měsíce už jsem z fotografického hlediska proflákala, takže bohužel nemám nic moc, co bych mohla ukázat. Můj manžel ale dodržel projekt 365 dní a opravdu přidal každý den jednu fotku celý rok! Pokud byste se chtěli podívat do jeho galerie, můžete kliknout SEM.

Já plánuju, že se do tohohle projektu znovu pustím, nemám ale žádné velké ambice. Chci ho vést jako deníček, nejspíš budu přidávat fotky hlavně z mobilu, protože nemám sílu na to pořád s sebou tahat zrcadlovku. Na zaznamenávání vzpomínek a radostí mi přijde tenhle projekt super. Tak uvidíme... :) Moji galerii najdete TADY.

Doufám, že příští rok budu sem na blog přidávat aspoň jeden článek měsíčně. Díky všem, kdo se tu ještě občas zastaví. Přeju vám jen to nejlepší do nového roku!

Mohlo by se vám líbit

6 komentářů

 1. Krásný nový rok, Silwiniel, ať je plný radosti a dobrý nálady! :) Tohle bylo moc hezký ohlídnutí za loňskem, koukám, že z Froda už je velkej turista :)

  OdpovědětVymazat
 2. Moc krásné fotky. Ten rok tak rychle uplynul, že se bojím toho, že tento rok uplyne stejně tak rychle :/

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju! Člověk se musí občas zastavit a vychutnávat si malé radosti :).

   Vymazat
 3. Máte krásné fotky. Frodo už není žádné štěňátko, ale kukuč má pořád stejně roztomilý. Silwiniel, do nového roku přeji jen to nejlepší, hlavně buďte doma všichni zdraví a spokojení, a aby se dařilo i po té pracovní stránce. Hodně štěstí!

  OdpovědětVymazat
 4. Přeji do nového roku jen to krásné, ať se daří všechno, co je potřeba! :)
  Fotografie jsou krásné, Frodo je opravdu fotogenický pejsek. Budu se těšit na příspěvky - i když občasné.

  OdpovědětVymazat