Fotočlánek březen - červen

napsala - 25.6.21

Jsem tady! Žiju, jen se teď soustředím plně na svou práci a na blog nějak nebyla dlouho nálada. Řekla jsem si, že bych si tu zas jednou mohla odložit nějaké vzpomínky, aby to tu neumřelo úplně :). 

V dubnu jsme se vydali do lesa, kde bylo moc krásně. 


Frodovi se tam taky moc líbilo. 

Koberce sasanek byly opravdu nádherné. 


Frodo si užil okusování klacků. 

Podběl.

V květnu jsme se zúčastnili rodinné oslavy, kde se Frodo vyblbnul na zahradě. 

Frodo v běhu. 


Frodo vyplazený. 


Také jsme si udělali další výlet do lesa. 


A ještě pár fotek z června. Zase jsme byli na zahradě u rodičů mého milého, kam tentokrát přijeli i moji rodiče a společně jsme stříleli z luku a opékali buřty. Bylo super, že jsme se zase všichni sešli po hodně dlouhé době. 

Frodo placatý. 

Kosatce. A co se událo od té doby, co jsem se tu naposledy objevila? Konečně jsem byla na operaci, která proběhla lépe, než jsem očekávala. Nakonec byl z toho všeho nejhorší zážitek, když si spolubydlící na pokoji první večer pouštěla v televizi Výměnu manželek :D. Personál byl skvělý, všichni byli moc hodní, nic moc mě nebolelo a druhý den po operaci jsem už mohla domů. 

Co se týče mé práce, na začátku března se mi podařila věc, která úplně změnila můj pracovní život - do svého týmu lektorů angličtiny si mě vybral Broňa Sobotka! Ještě teď tomu nemůžu uvěřit a mám z toho obrovskou radost. Přes léto chci na sobě makat a od září učit naplno už bez jazykových agentur. Pokud by Vás to zajímalo, určitě mrkněte na Virtuální jazykovku! Moc ráda bych si založila své vlastní webovky a blog, který budu věnovat angličtině. Jakmile to bude hotové, určitě dám odkaz. 

Doufám, že se vám daří a máte plány na léto! My jsme zatím ještě nic konkrétního nevymysleli, ale pevně doufám, že se nám podaří aspoň na chvíli odjet někam do přírody. 


Mějte se krásně a užívejte léto!

Silwiniel

Mohlo by se vám líbit

4 komentářů

 1. Jarní fotky květinek máš překrásné... Ráda ale hlavně čtu, že operace dopadla dobře a že se i pracovně tak dobře daří. To jsou skvělé zprávy. Držím moc palce s tvořením webovek a podnikáním obecně.

  OdpovědětVymazat
 2. Je pravda, že jediné špatné zážitky z nemocnice mám jenom díky televizi a pořadům, které sledovaly spolubydlící :D.
  Gratuluji k nové pracovní možnosti, přeji, ať se ti daří!

  OdpovědětVymazat
 3. Gratuluju v úspěšně zvládnuté operaci a taky k pracovnímu úspěchu! Takové dobré zprávy se čtou jedna radost :) S Výměnou manželek soucítím, to je slušný Mordor :D

  OdpovědětVymazat
 4. Výměna manželek by se v nemocnici neměla vůbec pouštět.
  Pěkné fotky.
  Krásné léto vinšuji.

  OdpovědětVymazat