Fotočlánek březen - červen

napsala - 25.6.21

Jsem tady! Žiju, jen se teď soustředím plně na svou práci a na blog nějak nebyla dlouho nálada. Řekla jsem si, že bych si tu zas jednou mohla odložit nějaké vzpomínky, aby to tu neumřelo úplně :). 

V dubnu jsme se vydali do lesa, kde bylo moc krásně. 


Frodovi se tam taky moc líbilo. 

Koberce sasanek byly opravdu nádherné. 


Frodo si užil okusování klacků. 

Podběl.

V květnu jsme se zúčastnili rodinné oslavy, kde se Frodo vyblbnul na zahradě. 

Frodo v běhu. 


Frodo vyplazený. 


Také jsme si udělali další výlet do lesa. 


A ještě pár fotek z června. Zase jsme byli na zahradě u rodičů mého milého, kam tentokrát přijeli i moji rodiče a společně jsme stříleli z luku a opékali buřty. Bylo super, že jsme se zase všichni sešli po hodně dlouhé době. 

Frodo placatý. 

Kosatce. A co se událo od té doby, co jsem se tu naposledy objevila? Konečně jsem byla na operaci, která proběhla lépe, než jsem očekávala. Nakonec byl z toho všeho nejhorší zážitek, když si spolubydlící na pokoji první večer pouštěla v televizi Výměnu manželek :D. Personál byl skvělý, všichni byli moc hodní, nic moc mě nebolelo a druhý den po operaci jsem už mohla domů. 

Co se týče mé práce, na začátku března se mi podařila věc, která úplně změnila můj pracovní život - do svého týmu lektorů angličtiny si mě vybral Broňa Sobotka! Ještě teď tomu nemůžu uvěřit a mám z toho obrovskou radost. Přes léto chci na sobě makat a od září učit naplno už bez jazykových agentur. Pokud by Vás to zajímalo, určitě mrkněte na Virtuální jazykovku! Moc ráda bych si založila své vlastní webovky a blog, který budu věnovat angličtině. Jakmile to bude hotové, určitě dám odkaz. 

Doufám, že se vám daří a máte plány na léto! My jsme zatím ještě nic konkrétního nevymysleli, ale pevně doufám, že se nám podaří aspoň na chvíli odjet někam do přírody. 


Mějte se krásně a užívejte léto!

Silwiniel

Mohlo by se vám líbit

5 komentářů

 1. Jarní fotky květinek máš překrásné... Ráda ale hlavně čtu, že operace dopadla dobře a že se i pracovně tak dobře daří. To jsou skvělé zprávy. Držím moc palce s tvořením webovek a podnikáním obecně.

  OdpovědětVymazat
 2. Je pravda, že jediné špatné zážitky z nemocnice mám jenom díky televizi a pořadům, které sledovaly spolubydlící :D.
  Gratuluji k nové pracovní možnosti, přeji, ať se ti daří!

  OdpovědětVymazat
 3. Gratuluju v úspěšně zvládnuté operaci a taky k pracovnímu úspěchu! Takové dobré zprávy se čtou jedna radost :) S Výměnou manželek soucítím, to je slušný Mordor :D

  OdpovědětVymazat
 4. Výměna manželek by se v nemocnici neměla vůbec pouštět.
  Pěkné fotky.
  Krásné léto vinšuji.

  OdpovědětVymazat
 5. Jsem ráda, že ti operace dopadla dobře, vždycky je to trochu riziko. Fotky jsou krásné, asi nejvíc se mi líbí ty s Frodem utíkajícím přes louku. Držím palce tvým plánům s výukou, a zdá se, že jsi na dobré cestě.
  Doufám,že je ti dobře!

  OdpovědětVymazat